Tel:  + 371 29233595                  Pr-Pk: 10.00 - 18.00 

E-mail:  info@starconcert.lv      (visu diennakti)

  • Star concert
  • Twitter Social Icon
  • Google+ Social Icon
  • YouTube Social  Icon
  • Pinterest Social Icon
  • Instagram Social Icon

Copyright © 2017 Starconcert. All rights reserved.

STARconcert ir viena no lielākajām kompānijām, kas organizē koncertus un teātra viesizrādes Latvijā. STARconcert strādā un priecē skatītājus jau vairāk nekā 10 gadu. Mēs strādājam uz tādām izcilām skatuvēm kā Latvijas Nacionālā opera, Dailes teātris, Arēna Rīga, Rīgas Kongresu nams, Daugavpils teātris un Daugavpils Kultūras pils.

 

Šo gadu gaitā esam sev ieguvuši pastāvīgus partnerus un aicinām uz viesizrādēm tikai labākos ārzemju māksliniekus gan no Krievijas, gan citām Eiropas valstīm.

 

Mūsu komanda organizē jūsu iemīļotāko mākslinieku koncertus un viesizrādes, iedziļinās viņu koncertu un izrāžu rīkošanas tehniskajās un mākslinieciskajās prasībās, komunicē ar viņu menedžeriem… Vārdu sakot, rūpējas par to, lai skatītāji saņemtu vispozitīvākās emocijas, bet izpildītāji un viņus tehniskais personāls gūtu patiesu baudu, strādājot uz mūsu skatuvēm.

 

Esam gatavi sadarbībai ar jums arī tad, ja, iespējams, grūtības sagādā jautājums, kādus izpildītājus uzaicināt uz jūsu svētkiem? Mēs to varam atrisināt un palīdzēt, jo mūsu ilgstošajā sadarbībā ar māksliniekiem esam uzkrājuši jau vērā ņemamu pieredzi.

JAUNUMI

Attiecību komēdija «Vārds»

6.aprīlī Dailes teātrī

Režisors inscenētājs: Daiņus Kazlausks

 

Brīnišķīgs stāstspar cilvēkiem, kas domāts cilvēkiem.

Lielisks aktieru ansamblis. Īsts teātris, kurā smejot un dejojot stāsta stāstus, dzīvi spēlējot viegli un azartiski.

Komēdija “PĒC DIVIEM ZAĶIEM”

11.maijā, Dailes teātrī

 Maskavas valsts muzikālais folkloras teātris “Russkaia pesnia”(krievu dziesma)

Pēc daudzkārtēja skatītāju lūguma!

Dmitrijs Hrustaļovs, Oļesja Žeļezņaka, Irina Domņinska, Jurijs Černovs, Nadežda Babkina, Ivans Zamotajevs un teātra “Russkaia pesnia” kolektīvi.

Please reload

Instagram

Facebook