STARconcert ir viena no lielākajām kompānijām, kas organizē koncertus un teātra viesizrādes Latvijā. STARconcert strādā un priecē skatītājus jau vairāk nekā 10 gadu. Mēs strādājam uz tādām izcilām skatuvēm kā Latvijas Nacionālā opera, Dailes teātris, Arēna Rīga, Rīgas Kongresu nams, Daugavpils teātris un Daugavpils Kultūras pils.

 

Šo gadu gaitā esam sev ieguvuši pastāvīgus partnerus un aicinām uz viesizrādēm tikai labākos ārzemju māksliniekus gan no Krievijas, gan citām Eiropas valstīm.

 

Mūsu komanda organizē jūsu iemīļotāko mākslinieku koncertus un viesizrādes, iedziļinās viņu koncertu un izrāžu rīkošanas tehniskajās un mākslinieciskajās prasībās, komunicē ar viņu menedžeriem… Vārdu sakot, rūpējas par to, lai skatītāji saņemtu vispozitīvākās emocijas, bet izpildītāji un viņus tehniskais personāls gūtu patiesu baudu, strādājot uz mūsu skatuvēm.

 

Esam gatavi sadarbībai ar jums arī tad, ja, iespējams, grūtības sagādā jautājums, kādus izpildītājus uzaicināt uz jūsu svētkiem? Mēs to varam atrisināt un palīdzēt, jo mūsu ilgstošajā sadarbībā ar māksliniekiem esam uzkrājuši jau vērā ņemamu pieredzi.

JAUNUMI

Izrāde «PĒC DIVIEM ZAĶIEM»

tiek pārcelta uz 14.12.2020

Sakarā ar masu pasākumu atcelšanu izrāde «PĒC DIVIEM ZAĶIEM», kas bija paredzēta 11.05.2020., tiek PĀRCELTA uz 14.12.2020.

 

Iegādātās biļetes ir derīgas uz pārcelto datumu un atmaksa par tām netiek veikta.

 

Pasākuma organizators atvainojas par sagādātajām neērtībām! 

PRIME ORCHESTRA JUBILEJAS SIMFO ŠOVS

tiek pārcelts uz 2021.gada 13.aprīli.

Ņemot vērā visus šī brīža pulcēšanās ierobežojumus un ierobežojumus pasākumu rīkošanā, PRIME ORCHESTRA SIMFO ŠOVS  tiek pārcelta uz 13. aprīli.
 

Izrāde «EŅĢEĻI UZ JUMTA»

tiek pārcelta uz 2021.gada 21. februāri.

Sakarā ar masu pasākumu rīkošanas ierobežojumiem, izrāde “Eņģeļi uz jumta”, kura bija pārcelta uz 11.augustu, tiek atkārtoti pārcelta uz 2021.gada 21.februāri.

 

Visas nopirktās biļetes derīgas, tikšanās vieta paliek tā pati – VEF Kultūras pils.

Izrāde «VARDS»

tiek pārcelta uz 2020.gada 10.maijā.

Ņemot vērā visus šī brīža pulcēšanās ierobežojumus un ierobežojumus pasākumu rīkošanā, pasākums VĀRDS  tiek PĀRCELTS uz 10.05.2021.
Visas iegādātās biļetes derīgas pasākuma apmeklējumam!

Please reload

Instagram

Facebook

Tel:  + 371 29233595                  Pr-Pk: 10.00 - 18.00 

E-mail: starconcertlv@gmail.com     (visu diennakti)

  • Star concert
  • Twitter Social Icon
  • Google+ Social Icon
  • YouTube Social  Icon
  • Pinterest Social Icon
  • Instagram Social Icon

Copyright © 2017 Starconcert. All rights reserved.