1/5

STARconcert ir viena no lielākajām kompānijām, kas organizē koncertus un teātra viesizrādes Latvijā. STARconcert strādā un priecē skatītājus jau vairāk nekā 10 gadu. Mēs strādājam uz tādām izcilām skatuvēm kā Latvijas Nacionālā opera, Dailes teātris, Arēna Rīga, Rīgas Kongresu nams, Daugavpils teātris un Daugavpils Kultūras pils.

 

Šo gadu gaitā esam sev ieguvuši pastāvīgus partnerus un aicinām uz viesizrādēm tikai labākos ārzemju māksliniekus gan no Krievijas, gan citām Eiropas valstīm.

 

Mūsu komanda organizē jūsu iemīļotāko mākslinieku koncertus un viesizrādes, iedziļinās viņu koncertu un izrāžu rīkošanas tehniskajās un mākslinieciskajās prasībās, komunicē ar viņu menedžeriem… Vārdu sakot, rūpējas par to, lai skatītāji saņemtu vispozitīvākās emocijas, bet izpildītāji un viņus tehniskais personāls gūtu patiesu baudu, strādājot uz mūsu skatuvēm.

 

Esam gatavi sadarbībai ar jums arī tad, ja, iespējams, grūtības sagādā jautājums, kādus izpildītājus uzaicināt uz jūsu svētkiem? Mēs to varam atrisināt un palīdzēt, jo mūsu ilgstošajā sadarbībā ar māksliniekiem esam uzkrājuši jau vērā ņemamu pieredzi.

Instagram

Facebook

JAUNUMI

Izrāde “Ideālā spēle”  tiek nomainīta pret izrādi “Vienā elpas vilcienā’’

 

Teātra izrādes ‘’Ideālā spēle’’, kura bija plānota norisināties šī gada13.janvārī, vietā notiks izrāde “Vienā elpas vilcienā”. Jaunais pasākuma norises datums ir 2021.gada 10.novembris.

Visas iegādātās biļetes izrādei ‘’Ideālā spēle’’ ir derīgas izrādei “Vienā elpas vilcienā”.
 

Izrāde «EŅĢEĻI UZ JUMTA»

Sakarā ar masu pasākumu rīkošanas ierobežojumiem, izrāde “Eņģeļi uz jumta” tiek atkārtoti pārcelta uz 2021.gada 16.novembri.

PRIME ORCHESTRA JUBILEJAS SIMFO ŠOVS

Ņemot vērā visus šī brīža pulcēšanās ierobežojumus un ierobežojumus pasākumu rīkošanā, PRIME ORCHESTRA SIMFO ŠOVS  tiek pārcelta uz 15.decembri.

Izrāde «PĒC DIVIEM ZAĶIEM» 

Sakarā ar masu pasākumu atcelšanu izrāde «PĒC DIVIEM ZAĶIEM», tiek PĀRCELTA uz 27.09.2021.

Izrāde «VARDS»

Ņemot vērā visus šī brīža pulcēšanās ierobežojumus un ierobežojumus pasākumu rīkošanā, pasākums VĀRDS  tiek PĀRCELTS uz 29.11.2021.

Visas iegādātās biļetes derīgas pasākuma apmeklējumam!