STARconcert ir viena no lielākajām kompānijām, kas organizē koncertus un teātra viesizrādes Latvijā. STARconcert strādā un priecē skatītājus jau vairāk nekā 10 gadu. Mēs strādājam uz tādām izcilām skatuvēm kā Latvijas Nacionālā opera, Dailes teātris, Arēna Rīga, Rīgas Kongresu nams, Daugavpils teātris un Daugavpils Kultūras pils.

 

Šo gadu gaitā esam sev ieguvuši pastāvīgus partnerus un aicinām uz viesizrādēm tikai labākos ārzemju māksliniekus gan no Krievijas, gan citām Eiropas valstīm.

 

Mūsu komanda organizē jūsu iemīļotāko mākslinieku koncertus un viesizrādes, iedziļinās viņu koncertu un izrāžu rīkošanas tehniskajās un mākslinieciskajās prasībās, komunicē ar viņu menedžeriem… Vārdu sakot, rūpējas par to, lai skatītāji saņemtu vispozitīvākās emocijas, bet izpildītāji un viņus tehniskais personāls gūtu patiesu baudu, strādājot uz mūsu skatuvēm.

 

Esam gatavi sadarbībai ar jums arī tad, ja, iespējams, grūtības sagādā jautājums, kādus izpildītājus uzaicināt uz jūsu svētkiem? Mēs to varam atrisināt un palīdzēt, jo mūsu ilgstošajā sadarbībā ar māksliniekiem esam uzkrājuši jau vērā ņemamu pieredzi.

Instagram

Facebook

JAUNUMI

IMG_0673_edited.jpg

  Melodrāma "LIKTENIS DĀVANĀ"

               

    13.janvārī, VEF Kultūras pilī, 19.00 
    Lomās: Antons Habarovs, Karīna Razumovska, Jevgēnijs Sidihins, Jeļena Proklova,
     Vjačeslavs Gugijevs.

PHOTO-2020-12-07-19-54-46.jpg

Izrāde «EŅĢEĻI UZ JUMTA»

       Sakarā ar masu pasākumu rīkošanas ierobežojumiem, izrāde “Eņģeļi uz jumta”          tiek pārcelta uz 2022.gada 29.janvāri.

PHOTO-2020-12-07-19-53-47.jpg

PRIME ORCHESTRA JUBILEJAS SIMFO ŠOVS

      07.aprīlī jubilejas tūres ietvaros Prime Orchestra programmas "World Hits"                etvaros prezentēs svinīgu no cikla "World Hits" programmas "World Hits"                   ietvaros 5 gadu laikā, plkst. atjaunināta versija, kā arī jaunas pārsteidzošas hitu         versijas, kuras orķestris vēl nav izpildījis!

PHOTO-2020-12-07-19-51-55.jpg

Izrāde «PĒC DIVIEM ZAĶIEM» 

     Ņemot vērā visus šī brīža pulcēšanās ierobežojumus un ierobežojumus,                    pasākumu rīkošanāizrāde «PĒC DIVIEM ZAĶIEM», tiek PĀRCELTA

      uz 25.04.2022.

PHOTO-2020-12-07-19-56-06.jpg

Izrāde «VARDS»

       Ņemot vērā visus šī brīža pulcēšanās ierobežojumus un ierobežojumus

       pasākumu rīkošanā, pasākums VĀRDS  tiek PĀRCELTS uz 16.05.2022.

       Visas iegādātās biļetes derīgas pasākuma apmeklējumam!