Tel:  + 371 29233595                  Pr-Pk: 10.00 - 18.00 

E-mail:  info@starconcert.lv      (visu diennakti)

  • Star concert
  • Twitter Social Icon
  • Google+ Social Icon
  • YouTube Social  Icon
  • Pinterest Social Icon
  • Instagram Social Icon

Copyright © 2017 Starconcert. All rights reserved.

«RītsVakars»

10.februārī, 19.00

DAILES TĀTRĪ

Pirmizrāde

 Pēc Jirija Levitanska darbu motīviem

Izrādē piedalās:

Čulpana Hamatova

 Vladimirs Varnava, Katja Skanavi

 

Iestudējums un horeogrāfija:Vladimirs Varnava

 

 

Izrādes ilgums 1stunda 30 minūtes bez starpbrīža
Ieteicamais skatītāju vecums — 12+.

 

Čulpana Hamatova – viena no pieprasītākajām aktrisēm uz Krievijas skatuvēm un kino, pati savu muzikāli teatrālu projektu autore un sabiedriska darbiniece. Trausla sieviete, kuras neparasti spēcīgā balss dzirdama no Kaļiņingradas līdz Vladivostokai, gan izrādēs, gan fonda “Uzdāvini dzīvību” lietās.

Izrādi “RītsVakars”, kura veidota pēc Jurija Levitanska darbu motīviem, iestudējis horeogrāfs un dejotājs Vladimirs Varnava, kurš tajā veiksmīgi iekļāvis mūziku (no Baha un Hendeļa līdz pat Filipam Glassam un Arvo Pertam)   Katjas Skanavi izpildījumā . Uz skatuves Varnava un Hamatova izstāsta divu varoņu stāstu, kurā viņu dzīves izskan skatītāju acu priekšā. Tas ir stāsts par to, kā dzīvojam, ko jūtam, ko mēs visi ikdienas dzīves rutīnā palaižam garām. 

Jurijs Levitanskis, kurš dzīvoja Maskavā poēzijas “zelta” gados, meistarīgi pārvaldīja pantu, izdeva vairāk nekā 20 grāmatas, taču nekļuva slavens – starp viņa laikabiedriem nebija dzaudz to, kuri aiz sadzīviskā teksta spēja saskatīt dziļāko saturu. Dziesmas ar Levitanska vārdiem dziedāja daudzi pazīstami bardi, viena no no tām “Dialogs pie Jaungada eglītes” kļuva plaši pazīstama pēc filmas”Maskava asarām netic”.

Izrādē “RītsVakars” iekļauti nopietni Levitanska darbi – bezgala personiski, tomēr ne mazāk mūžīgi autora pārdzīvojumi. “Vien vajag to, kā ieskatīties...” - saka dzejnieks Levitanskis, sodīdamies par to, cik izšķērdīgs ir mūsdienu cilvēks ar laiku, tuviniekiem, savām jūtām.