Papa_lv.jpg

TĒTIS
25.aprīlī, 19.00
Dailes Teātrī
Pirmizrāde
traģikomēdija pēc Floriana Zellera lugas


Izrādē darbijas: Sergejs Makoveckis, Marina Aleksandrova, 

Marija Riščenkova/Darja Ursuļaka, Dmitrijs Gizbrehts/Daņils Ivanovs, Ivans Brovins, Poļina Vitorgana/Nadežda Lumpova

Režisors: Vladimirs Beļdijans  
Mākslinieks: Aleksandrs Lisjanskis  
Tulkojums: Iļja Imeņitovs 


Izrādes ilgums: 1 stunda 40 minūtes bez starpbrīža
Vecuma ierobežojums 16+


Izrādes galvenajam varonim Andrē ir jau 80 gadi, kādreiz viņš bija dejotājs. Viņš dzīvo parīzē kopā ar savu meitu Annu un viņas vīru Antuānu. Vai arī Andrē bija inženieris, kura meita dzīvo Londonā kopā ar savu boifrendu Pjēru? Un kāpēc viņš joprojām ir pidžammā un kāpēc viņš nevar atrast savu pulksteni?! Visapkārt notiek tik daudzas dīvainas lietas un visi šie cilvēki uzvedas tik dīvaini! Bet lai kā tur arī nebūtu, Andrē skaidri zina, ka viņš joprojām ir stiprs vīrs, un viņš atradīs veidu kā aizstāvēt savu taisnību. Galu galā viņš nav prātā vājš, viņam viss lieliski funkcionē... Vai tad ne tā?
“Tētis” - realistisks ģimenes stāsts, kurš jau no paša sākuma skatītāju tura emocionālā spriegumā. Tas ir pārsteidzošs drāmas un komēdijas sajaukums ar mistikas elementiem. Sergejs Makoveckis un Marina Aleksandrova stāsta stāstu par tēvu un meitu, kur cenšas apjaust izmaiņas, kas notiek ar cilvēku, kurš sāk strauji zaudēt kontroli pār savu saprātu.
Lugas autors Florians Zellers ir mūsdienu franču dramaturģijas zvaigzne. Viņa lugas tiek izrādītas daudzos teātros visā pasaulē. 2014.gadā par lugu “Tētis” Zellers saņēma Moljēra Prēmiju, kas ir galvenā balva Francijā teātra jomā. Luga ar milzīgiem panākumiem ir izrādīta Parīzē, Ņujorkā, Londonā, Sidnejā, Honkongā un daudzās citās pilsētās.

Teātra aģentūras  entracte izrāde
www.entracte.moscow
 

IMG_2016
IMG_1564
IMG_1753
23_01
_1-15564354